Hava Durumu

EYS bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı

EYS bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen ve EYS (Eğitim Yönetim Sistemi) kapsamında görev yapan antrenör ile bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantının gündem maddesi 2022 yılının genel değerlendirmesi ve 2023 yılın genel planlanması oldu. Yaklaşık 1 saat süren toplantıda antrenörlerin branşlarıyla ilgili çalışma programları, sportif faaliyetler,

Haber Giriş Tarihi: 10.03.2023 11:46
Haber Güncellenme Tarihi: 10.03.2023 11:46
Kaynak: Haber Merkezi
https://kapadokyamedya.com.tr/
EYS bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı

EYS bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen ve EYS (Eğitim Yönetim Sistemi) kapsamında görev yapan antrenör ile bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yaptı.

Toplantının gündem maddesi 2022 yılının genel değerlendirmesi ve 2023 yılın genel planlanması oldu. Yaklaşık 1 saat süren toplantıda antrenörlerin branşlarıyla ilgili çalışma programları, sportif faaliyetler, sosyal sorumluluk projeleri, federasyon faaliyetleri gibi konular ele alındı.

Nevşehir’de sporu canlandırmak adına tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, göreve geldiğimiz günden bu yana Nevşehir’e aldığımız sportif müsabakalar ve yatırımlar ile ilimizde sporun canlanması ve sporun tabana yayılması için çalışmalarımıza mesai saati gözetmeden devam ediyoruz. Başarı bir ekip işidir. Bizlerde bunun farkında olarak bünyemizde görev yapan arkadaşlarımızla birlikte İl Müdürlüğü olarak ilimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Burada sporun tabana yayılmasında en büyük görevlerden bir tanesi antrenörlerimize düşüyor. Antrenörlerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda durum değerlendirmesi yaparak daha iyi nasıl hizmet verebiliriz? Daha çok gencimizi nasıl kazanabiliriz? Sporda başarı çıtasını nasıl yükseltebiliriz gibi konuları ele alarak kendimize yol haritası çiziyoruz. Nevşehir’i sporda marka şehir yapmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” diye konuştu.

Toplantı, Nevşehir sporunun her branşta zirveye taşımak için yapılacak gerekli çalışma, program ve ihtiyaçların belirlenmesinin ardından sona erdi.

Toplantıya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Spor Şube Müdürü Mehmet Ünal Kitapcı, Uzman Fatma Nihan Adıyaman, Antrenör Mustafa Uğurlu ve EYS (Eğitim Yönetim Sistemi) kapsamında görev yapan antrenörler katıldı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.