Hava Durumu

NEVJET’ten Kozaklı İlçesindeki konut ısıtması hakkında açıklama

Nevşehir Jeotermal Tesisleri Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (NEVJET) , Kozaklı ilçesinde yaşayan vatandaşların ısınma problemi hakkında basın açıklamasında bulundu. Nevşehir Jeotermal Tesisleri Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (NEVJET)’ten yapılan açıklama şöyle; “İlimiz Kozaklı İlçesinde kurulmuş olan ve bölgede jeotermal su dağıtımını sağlayan NEVJET A.Ş. şirketi tarafından; 2022 yılı yaz ayları içerisinde ısıtma

Haber Giriş Tarihi: 14.01.2023 12:01
Haber Güncellenme Tarihi: 14.01.2023 12:01
Kaynak: Haber Merkezi
https://kapadokyamedya.com.tr/
NEVJET’ten Kozaklı İlçesindeki konut ısıtması hakkında açıklama

Nevşehir Jeotermal Tesisleri Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (NEVJET) , Kozaklı ilçesinde yaşayan vatandaşların ısınma problemi hakkında basın açıklamasında bulundu.

Nevşehir Jeotermal Tesisleri Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (NEVJET)’ten yapılan açıklama şöyle; “İlimiz Kozaklı İlçesinde kurulmuş olan ve bölgede jeotermal su dağıtımını sağlayan NEVJET A.Ş. şirketi tarafından; 2022 yılı yaz ayları içerisinde ısıtma amaçlı su dağıtımı yapan kuyular ile pompaların bakım ve onarımları gerçekleştirilmiştir. 2023 yılı içerisinde bölge halkının ve işletmelerin jeotermal sudan sorunsuz bir şekilde faydalanabilmeleri için gerekli yatırımları yapmış olan NEVJET A.Ş’den sıcak su talebinde bulunan ilgili işletmelere ve bölge konutlarının ısınma alt yapısını oluşturan KOZJET şirketine istediği debide ve sıcaklıkta sıcak su teminini kesintisiz sağlanmaktadır. Kozaklı İlçesinde konut ısıtma için KOZJET şirketi ile NEVJET şirketi arasında yapılan anlaşma kapsamında verilmesi gereken su miktarı 100 lt/sn’dir. Buna rağmen KOZJET şirketinin talebi doğrultusunda 80/85 C sıcaklıkla 150lt/sn sıcak su temini NEVJET tarafından kesintisiz olarak sağlanmaktadır. NEVJET A.Ş. şirketi tarafından, Kozaklı İlçesindeki vatandaşlarımızın ısınma ve işletmelerin sağlık turizmi açısından talep edilen sıcak su temini noktasında NEVJET A.Ş. tarafından gerekli olan yatırımlar ve hizmetler yapılmış olup, vatandaşlarımızın daha iyi hizmet almaları amacıyla yeni projelerde sürdürülmektedir. NEVJET olarak önceliğimiz ve ilkemiz vatandaşlarımızın sorunsuz ve kesintisiz sıcak su hizmetini kullanmaları yönündedir. Kısa süreli olarak yaşanan bu durumda NEVJET hizmet sunumunda bir eksiklik olmadığını ifade eder kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.