Hava Durumu

NESİAD Kişisel Gelişim, Protokol Kuralları Eğitimi Düzenledi

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (NEVSEM) iş birliği ile Öğretim üyesi Emel Eylül Erul tarafından 25-26 Mart’da Kişisel Gelişim, Protokol Kuralları Eğitimi düzenlendi. NESİAD Eğitim salonunda gerçekleşen program da Eğitmen Eylül Erul, iletişim çeşitleri, vurgulamalar, beden dili, protokol kuralları, tokalaşma gibi

Haber Giriş Tarihi: 27.03.2023 14:10
Haber Güncellenme Tarihi: 27.03.2023 14:10
Kaynak: Haber Merkezi
https://kapadokyamedya.com.tr/
NESİAD Kişisel Gelişim, Protokol Kuralları Eğitimi Düzenledi

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (NEVSEM) iş birliği ile Öğretim üyesi Emel Eylül Erul tarafından 25-26 Mart’da Kişisel Gelişim, Protokol Kuralları Eğitimi düzenlendi.

NESİAD Eğitim salonunda gerçekleşen program da Eğitmen Eylül Erul, iletişim çeşitleri, vurgulamalar, beden dili, protokol kuralları, tokalaşma gibi konularda üyelere uygulamalı eğitim düzenlendi.
NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş, “Dernek olarak üyelerimizin her zaman gelişimlerine önem veriyoruz. Bu tarz eğitimlerin iş insanlarımıza, iş hayatında ve toplum önünde daha rahat konuşma ve kendini ifade edebilmesi için yararlı olduğuna inanıyorum”. Dedi ve yıl içerisinde bu tarz eğitimlerin devam edeceğini belirtti.

NESİAD üyelerinin kişisel gelişimini güçlendirilmesine yönelik faaliyetlerin ve iş hayatında farkındalığını oluşturmak için düzenlenen eğitim, katılımcıların aktif etkinlikleri ile gerçekleşti.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.