Hava Durumu

Mülteci anneler eğitiliyor

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ (NEVÜ) SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU (SHMYO) ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ YEREL VE MÜLTECİ ANNELERE “GÜÇLÜ EBEVEYN GÜÇLÜ ÇOCUK” BAŞLIKLI EĞİT?

Haber Giriş Tarihi: 23.03.2023 13:06
Haber Güncellenme Tarihi: 23.03.2023 13:06
Kaynak: Haber Merkezi
https://kapadokyamedya.com.tr/
Mülteci anneler eğitiliyor

Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği’nin yürütücüsü olduğu ’Toplum Temelli Yerel İnisiyatifler Projesi’ çerçevesinde yerel ve mülteci annelere ’Güçlü Ebeveyn Güçlü Çocuk’ başlıklı eğitim verildi.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO) Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Öğr. Gör. Veysel Şirvan Çetin, Nevşehir Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği’nin yürütücüsü olduğu ’Toplum Temelli Yerel İnisiyatifler Projesi’ bünyesinde yerel ve mülteci annelere ’Güçlü Ebeveyn Güçlü Çocuk’ başlıklı eğitim verdi. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Toplantı Salonunda yerel ve mülteci annelerin ebeveynlik özelliklerinin güçlendirilmesi ve bu sayede çocukların güçlü bireyler olarak büyümesi amacıyla gerçekleştirilen eğitimlerde çocuk psikolojisi, ebeveynlik nitelikleri, çocukluk nitelikleri, ebeveyn-çocuk ilişkisi, doğru ebeveynlik yöntemleri ve çocuk bakımı konuları anlatıldı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.