Hava Durumu

DİYARBAKIR ANNELERİ NEVŞEHİR’DE BULUŞUYOR

ULUSLARARASI EVLAT NÖBETİ ULUSLARARASI BİR PLATFORMA TAŞINIYOR Teröre, terörizme ve bileşenlerine karşı duruşlarını sürdüren Diyarbakır Anneleri’nin sesi, Nevşehir’de ilk defa düzenlenecek olan “1. Uluslararası Evlat Nöbeti: Diyarbakır Anneleri Kongresi” ile dünyaya duyurmaya hazırlanıyor. 7 Ocak 2023 Cumartesi günü Crown Plaza Cappadocia’da gerçekleşecek Uluslararası Evlat Nöbeti: Diyarbakır Anneleri Kongresi’nde; düzenlenecek oturumlarla yeni toplumsal hareket, duygusal emek,

Haber Giriş Tarihi: 07.01.2023 10:08
Haber Güncellenme Tarihi: 07.01.2023 10:08
Kaynak: Haber Merkezi
https://kapadokyamedya.com.tr/
DİYARBAKIR ANNELERİ NEVŞEHİR’DE BULUŞUYOR

ULUSLARARASI EVLAT NÖBETİ ULUSLARARASI BİR PLATFORMA TAŞINIYOR
Teröre, terörizme ve bileşenlerine karşı duruşlarını sürdüren Diyarbakır Anneleri’nin sesi, Nevşehir’de ilk defa düzenlenecek olan “1. Uluslararası Evlat Nöbeti: Diyarbakır Anneleri Kongresi” ile dünyaya duyurmaya hazırlanıyor.
7 Ocak 2023 Cumartesi günü Crown Plaza Cappadocia’da gerçekleşecek Uluslararası Evlat Nöbeti: Diyarbakır Anneleri Kongresi’nde; düzenlenecek oturumlarla yeni toplumsal hareket, duygusal emek, medya sosyolojisi, aidiyet ve inanç, protest duruş, kadın direnişi başlıkları ele alınacak. Kongrede aynı zamanda PKK’nın kaçırdığı ve istismara uğrattığı çocuklara dair de önemli analizler sunacak.
Medya Platformu tarafından İçişleri Bakanlığı ve İletişim Başkanlığı’nın destekleriyle 7 Ocak Cumartesi günü organize edilecek etkinliğe; Nevşehir Ak Parti Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Uluslararası Evlat Nöbeti: Diyarbakır Anneleri Kongresi Koordinatörü Prof. Dr. Adem Palabıyık, sanat-medya dünyasının önemli isimleri, duayen gazeteciler, alanında uzman konuklar ve akademisyenler katılım gösterecek.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.