Hava Durumu

Ziraat Odaları İl Koordinasyon Toplantısı Ürgüp’te Gerçekleştirildi

Nevşehir Ziraat Odaları İl Koordinasyon Toplantısı Ürgüp Ziraat Odası Başkanlığında gerçekleştirildi. Dönemsel faaliyetlerin değerlendirildiği toplantıya; Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, Gülşehir Ziraat Odası Başkanı Hacı Mehmet Baysal, Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz, Yöneyim Kurulu Üyesi Mustafa Atan, Vehbi Zengin, Acıgöl Ziraat Odası Başkanı Mehmet Aktaş, Avanos Ziraat Odası Başkanı Mehmet Uçar ve Derinkuyu

Haber Giriş Tarihi: 13.05.2022 10:25
Haber Güncellenme Tarihi: 13.05.2022 10:25
Kaynak: Haber Merkezi
https://kapadokyamedya.com.tr/
Ziraat Odaları İl Koordinasyon Toplantısı Ürgüp’te Gerçekleştirildi

Nevşehir Ziraat Odaları İl Koordinasyon Toplantısı Ürgüp Ziraat Odası Başkanlığında gerçekleştirildi.

Dönemsel faaliyetlerin değerlendirildiği toplantıya; Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, Gülşehir Ziraat Odası Başkanı Hacı Mehmet Baysal, Ürgüp Ziraat Odası Başkanı Mustafa Korkmaz, Yöneyim Kurulu Üyesi Mustafa Atan, Vehbi Zengin, Acıgöl Ziraat Odası Başkanı Mehmet Aktaş, Avanos Ziraat Odası Başkanı Mehmet Uçar ve Derinkuyu Ziraat Odası Başkanı Yavuz Şen katıldı.

Toplantıda Nevşehir il merkez ve ilçelerinde yaşanan tarımsal sorunlar ele alınarak rapor haline getirildi. Tarımda üreticilerin daha fazla gelir elde edebilmeleri için yapılabilecek hususlar görüşüldü. Tarımsal makine ve ekipmanlardaki fiyat artışları göz önünde bulunduruldu. Yakın zamanda Tarım ve Orman Bakanlığına ziyarette bulunularak aktarım gerçekleştirilecek. İl Koordinasyon Kurulu, Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı olarak görevlendirilen hemşerimiz 24. ve 26. Dönem Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider’in göreve getirilmesinden memnun olduklarını belirterek hayırlı olmasını dilediler.

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.