Hava Durumu

NEVÜ’de akademisyen ataması yapıldı

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ (NEVÜ) İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ’NDE DR. ÖĞR. ÜYESİ KADROSUNDA GÖREV YAPARKEN, DOÇENTLİK SINAVINI BAŞARI İLE TAMAMLAYAN 1 AKADEMİK PERSONELİN ATAMAS

Haber Giriş Tarihi: 19.11.2022 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 19.11.2022 00:00
Kaynak: Haber Merkezi
https://kapadokyamedya.com.tr/
NEVÜ’de akademisyen ataması yapıldı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Dr. Öğr. Üyesi kadrosunda görev yaparken, doçentlik sınavını başarı ile tamamlayan 1 akademik personelin ataması yapıldı.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından verilen kadro dahilinde üniversitenin akademik kadrosunu da güçlendirmeye devam ettiklerini söyleyen Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin, ataması yapılan Doç. Dr. Şükrü Apaydın’a yeni unvan ve görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Aktekin; “Yükseköğretim Kurulumuz (YÖK) tarafından ‘Doğal ve Kültürel Miras Turizmi’ alanında ‘Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşma Üniversitesi’ ilan edilen üniversite olarak, üniversitemiz bünyesinde yeni açtığımız ve açmayı planladığımız bölüm ve programlarımızın yanı sıra akademik kadromuzu da belirlediğimiz hedefler doğrultusunda güçlendirmeye devam ediyoruz. Bu çerçevede YÖK tarafından üniversitemize verilen kadro dahilinde doçentlik sınavını başarı ile tamamlayarak İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemizin Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü Uluslararası Ticaret ve Lojistik Anabilim Dalı doçentlik kadrosuna başvuruda bulunan üniversitemiz akademisyenlerinden Doç. Dr. Şükrü Apaydın’ın atamasını gerçekleştirdik. Şahsım ve üniversitem adına kendilerine görevlerinin hayırlı olmasıyla birlikte özverili çalışmalarının bundan sonra da artarak devam etmesini diliyorum” diye konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.