Hava Durumu

AYTEKİN MEHMET GÜLEN’DE BAŞARI ÜZERİNE KONUŞTU

Yazar ressam Osman Aytekin Nevşehir Merkez Mehmet Gülen İlkokulunda öğrencilerle biraraya geldi. Yazar Osman Aytekin öğrencilere başarı üzerine düşüncelerini aktardı. Aytekin, “iyi, güzel, huzurlu yaşamanın yolu başarıdan geçer. Başarılı olmak için çok çalışmak gerekir. Yaptığı işi çok iyi yapmaya çalışmak, gayret etmek, kendinize bir tutum belirlemektir. İyi yapılan bir iş kişinin kendisine daha çok güven

Haber Giriş Tarihi: 23.03.2023 13:03
Haber Güncellenme Tarihi: 23.03.2023 13:03
Kaynak: Haber Merkezi
https://kapadokyamedya.com.tr/
AYTEKİN MEHMET GÜLEN’DE BAŞARI ÜZERİNE KONUŞTU

Yazar ressam Osman Aytekin Nevşehir Merkez Mehmet Gülen İlkokulunda öğrencilerle biraraya geldi.

Yazar Osman Aytekin öğrencilere başarı üzerine düşüncelerini aktardı. Aytekin, “iyi, güzel, huzurlu yaşamanın yolu başarıdan geçer. Başarılı olmak için çok çalışmak gerekir. Yaptığı işi çok iyi yapmaya çalışmak, gayret etmek, kendinize bir tutum belirlemektir. İyi yapılan bir iş kişinin kendisine daha çok güven duymasını sağlar. Kendinize güven duyuyor ve düzenli çalışıyorsanız başarılı olursunuz.
Baş+Arı;yani baş olmak için arı gibi çalışmak lazım. Düşünmek ve konuşmak kolaydır önemli olan o düşünce ve söylenenleri gerçekleştirmektedir, başarılı hale getirmektir. İyi şeyler de yapmak size zevk verir, sizin sağlık ve mutluluğunuzu artırır. Mutlu olmak, iyi sonuçlara gitmek ancak başarıyla varılabilir. “Dedi.
Söyleşi sonrası Yazar Aytekin öğrencilere kitaplarını imzaladı. Aytekin Okul Müdürü Ali Osman Uzun, öğretmenler ve öğrencilere teşekkür etti.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.