Hava Durumu

Vali İnci Sezer Becel’in 10 Ocak İdareciler Günü Mesajı:

Vali İnci Sezer Becel’in 10 Ocak İdareciler Günü Mesajı: Mülki İdare Amirleri, devletin varlığı ve gücü, aynı zamanda vatandaşlarımızın memnuniyetini dikkate alarak, devletin şefkat elini temsil etmekte; devletimiz ile milletimiz arasındaki sevgi ve güven bağlarını güçlendirmektedir. Mensubu olmaktan büyük onur duyduğum Mülki İdare Amirliği mesleğinin bu anlamlı gününde, vazifesini ideale dönüştürerek hizmet aşkıyla ifa eden

Haber Giriş Tarihi: 10.01.2022 13:00
Haber Güncellenme Tarihi: 10.01.2022 13:00
Kaynak: Haber Merkezi
https://kapadokyamedya.com.tr/
Vali İnci Sezer Becel’in 10 Ocak İdareciler Günü Mesajı:

Vali İnci Sezer Becel’in 10 Ocak İdareciler Günü Mesajı:
Mülki İdare Amirleri, devletin varlığı ve gücü, aynı zamanda vatandaşlarımızın memnuniyetini dikkate alarak, devletin şefkat elini temsil etmekte; devletimiz ile milletimiz arasındaki sevgi ve güven bağlarını güçlendirmektedir.
Mensubu olmaktan büyük onur duyduğum Mülki İdare Amirliği mesleğinin bu anlamlı gününde, vazifesini ideale dönüştürerek hizmet aşkıyla ifa eden tüm meslektaşlarımın İdareciler Günü’nü kutluyorum.
Devlet-millet ilişkisinin sağlıklı bir zeminde yürütülebilmesinde, kamu hizmetlerinin vatandaş memnuniyetini esas alan bir hassasiyetle sunulmasında en önemli mesuliyet şüphesiz ki mülki idare amirlerimizindir.
Türk Bayrağı’nın dalgalandığı her yerde, Türk devlet geleneğinin bilgi ve tecrübe birikimini modern yönetim anlayışıyla birleştirerek görevini icra eden, halkımıza öncü olan idarecilerimiz; sahip oldukları azim, kararlılık ve sorumluluk ile ‘Şanlı Bayrağımızın ve Milli Değerlerimizin’ taşıyıcısı konumundadır.
Bu özverili mesleği fedakârca yürüten tüm meslektaşlarımın 10 Ocak İdareciler Günü’nü kutluyor, görevi başında şehit olanlar başta olmak üzere hayatta olmayan idarecilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Yurdumuzun dört bir köşesinde milletimizin huzuru, refahı ve devletimizin bekası için fedakârca çalışan tüm meslektaşlarıma görevlerinde başarılar diliyorum

Avatar
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.